was successfully added to your cart.

Wiadomość Dnia: Centennials (osoby w wieku 13-18 lat) inaczej podchodzą do ecommerce niż pozostali internauci

Najnowsze badania zachowań internautów ujawniają, że młode pokolenie osób w wieku od 13 do 18 lat (nazwani Centennials, od Century [z angielskiego „century” znaczy „wiek, 100 lat”]), wykazują inne zachowanie w relacji do ecommerce niż osoby młode z grupy wiekowej 19-34 lata. 96% z nich przed dokonaniem zakupu sprawdza dany produkt w internecie. 46% osób z tej grupy wiekowej, woli kupować w sklepie fizycznym zamiast online.

Osoby starsze z grupy wiekowej 19-34 (nazwani „Millenials” od Millenium [z angielskiego „millenium” oznacza „tysiąclecie”]), zdecydowanie rzadziej dokonują transakcji w sklepach fizycznych, tylko 37% z nich zdecyduje się w nich na kupno. wolą ecommerce.

Młodsi Centennials znacznie częściej od starszych Millenials kupują poza internetem.

Centennials również wykazują małą cierpliwość. co trzecia osoba z tej grupy wiekowej podaje, że zrezygnuje z zakupu w sklepie www, jeśli na stronie produktu brakuje możliwości zadania pytania dotyczącego danej rzeczy. 79% z nich po prostu przejdzie się do innego sklepu internetowego.

dane: websitemagazine.com

Author Martyna Bizdra

Zajmujaca sie e-commerce od ponad dwóch lat, pracująca w internecie od 5-ciu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania przedsiębiorca, pasjonatka natury, gór, zwierząt, rozwoju osobistego. Patriotka. Kreatywna perfekcjonistka, jest tam gdzie otwarta przestrzeń, góry i ocean.

More posts by Martyna Bizdra

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polska Pszczoła